S cílem usnadnit uživatelům používání našich webových stránek využíváme cookies. Používáním našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.
cz sk hu

  00421 908 238 059 (Po-Pá 08:30-16:30)

  info@perfektniobrazy.cz

Uvažujete o nových obrazech do bytu?

09.11.2016

Uvažujete o nových obrazech do bytu?

Obrazy by měly být nedílnou součástí interiéru. Do vašeho bytu přinesou radost i potěšení. Váš obývák promění i menší kresba. Romantické duše si jistě pořídí do místnosti obrazy s květinami či romantickým výhledem na horizont. Dáváte přednost klasickým dílům nebo moderně...

Obrazy by měly být nedílnou součástí interiéru. Do vašeho bytu přinesou radost i potěšení. váš obývák promění i menší kresba. Romantické duše si jistě pořídí do místnosti obrazy na zeď s květinami či romantickým výhledem na horizont.

Dáváte přednost klasickým dílům nebo moderně? Starožitný obraz by měl být umístěn v krásně lemovaném rámu. Moderní obraz může být i fotografie tištěná na plátno. Výrobu obrazů z vlastních obrázků a fotografií nabízí několik firem na trhu.

 

Obrazy na plátně s motivem květů

 

Mít rodinné foto nad krbem je v posledních letech velmi oblíbené. Navíc nemusí jít o jednolitý obraz, ale může se skládat z více dílů. Na stěnu v obývacím pokoji se hodí obrazy o rozměrech 120 – 200 cm. Tyto obrazy mohou dominovat celému interiéru.

Náročnější osoby si mohou koupit obrazy v luxusním hliníkovém rámu, který umí podtrhnout atmosféru celého interiéru. Vícedílné obrazy na plátně jsou velmi moderní a jde zpravidla o jeden motiv rozložený na více částí. Ty na sebe navazují s menší mezerou. Jde většinou o obrazy abstraktní nebo s motivem krajiny či rodinné foto.

Holé stěny v bytě přímo volají po obraze. Působí pro návštěvy velmi neútulně. Absenci obrazu nevylepšíte ani tolik oblíbenými samolepkami nad gaučem či skříňkou. Obraz by neměl ve vaši domácnosti chybět.

 

Vícedílné obrazy na plátně

 

Pokud si ze široké nabídky nemůžete vybrat, nechte si natisknout obraz z fotky. Do pokoje můžete dětem pověsit jejich oblíbené pohádkové motivy nebo tištěné omalovánky, které je zabaví na celé hodiny. Do ložnice si můžete nechat zvětšit výtvory vašich dětí jako příjemnou vzpomínku na jejich dětství.

Milovníci moderního umění si mohou nechat natisknout abstraktní kousky nebo rovnou vlastnoručně vyrobená díla nebo koláže. Vždy by měl obraz ladit s barvami v interiéru. Pokud máte červené závěsy či sedačku, měl by na obraze figurovat alespoň menší červený prvek, apod.

 

Vytvořené systémem www.webareal.cz

MzQyZjV