S cílem usnadnit uživatelům používání našich webových stránek využíváme cookies. Používáním našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.
sk cz

info@perfektniobrazy.cz

00421 908 238 059

(po-pá 08:30 - 16:30)
Nejčastější dotazy

Zde najdete odpovědi na Vaše nejčastější dotazy.

 

Jaké druhy zboží nabízíte na prodej?

Poskytujeme na prodej tištěné obrazy na plátně, ručně malované obrazy na plátně a obrazy s hodinami.

 

Jsou obrazy nové?

Samozřejmě, všechny naše obrazy jsou vyráběny na objednávku a tedy jsou nové.

 

Jaké materiály používáte na výrobu vašich obrazů?

Na tištěných obrazech používáme pouze vysoce kvalitní a ekologické barvy bez zápachu (vyráběné na vodní bázi), které nevypouštějí škodlivé látky do ovzduší a na ručně malovaných obrazech používáme kvalitní akrylové barvy.

Obrazy tiskneme pigmentovým nebo ekosolventním tiskem na kvalitní plátna, které se používají na fotografický tisk - canvas a ručně malované obrazy malujeme na kvalitní hrubé umělecké plátna - canvas. Plátna se vyznačují obrovskou voděodolností a jsou natahované na rámy (blindrámy) z přírodního dřeva s tloušťkou 1,7cm.

Obrazy mají potištěné a pomalované boky, a proto není třeba vnější rám.

 

Co to znamená, že jsou obrazy tištěné pigmentovým nebo ekosolventním tiskem? Jaký je mezi nimi rozdíl?

Rozdíly mezi pigmentovým a ekosolventním tiskem najdete popsány >>> ZDE.

 

Kdo maluje vaše ručně malované obrazy?

Naše ručně malované obrazy malují anonymní kvalifikovaní malíři, kteří pracují pro naši firmu.

 

Jsou obrazy připraveny k zavěšení na stěnu? Obsahuje balení i materiál potřebný na zavěšení obrazu?

Samozřejmě, balení obsahuje ZDARMA i šrouby s hmoždinkami a háčky na zavěšení obrazu a k tomu šablonu na vrtání otvorů na zeď.

 

Vypadají barvy obrazu i ve skutečnosti stejně jako na obrázcích v e-shopu?

Barvy obrazu ve skutečnosti vypadají téměř identicky jako na obrázcích v e-shopu. Mohou se mírně lišit kontrastem nebo jasem, což může být ve velké míře způsobeno nastavením monitoru.Proč je po rozbalení obraz trochu posunutý jako byl na obrázku v nabídce e-shopu?

V nabídce tištěných obrazů jsou náhledové obrázky základní velikosti daného obrazu. Při volbě jiné velikosti než základní je možné, že se v minimální míře změní umístění motivu. Je to kvůli tomu, že jednotlivé motivy se před tiskem musí přizpůsobovat velikosti a ne naopak. Zákazníkovi, ještě před odesláním objednávky, můžeme na požádání zaslat náhled obrazu ve vybrané velikosti do e-mailové schránky. O všem informujeme i v popisu každého obrazu.

 

Je nutné se u vás před nákupem zaregistrovat?

Ne, u nás není nutné se před nákupem zaregistrovat. Na co však chceme upozornit je fakt, že po registraci se stáváte automaticky členy věrnostního systému a při nákupu můžete získat body, které si můžete uplatnit při následujících objednávkách.

 

Jaké jsou u vás možnosti platby?

U nás se dá platit v hotovosti při převzetí - dobírkou nebo bezhotovostně platbou předem převodem/vkladem na účet a předem platební kartou.

 

Jaké jsou u vás možnosti dopravy?

Odesíláme kurýrem In Time a Českou poštou.

Kurýr In Time DOPRAVA ZDARMA

- Odesíláme do 10-14 pracovních dnů.

 

Česká pošta - Balík do ruky - DOPRAVA ZDARMA

- Odesíláme do 10-14 pracovních dnů.

 

Česká pošta - Balík na poštu - DOPRAVA ZDARMA

- Odesíláme do 10-14 pracovních dnů.

 

Poskytujete i možnost osobního odběru?

Bohužel, v České republice není osobní odběr možný.

 

Jak rychle vybavujete objednávky?

Objednávka bývá obvykle vyřízena do 24 hodin a odeslána do 10-14 pracovních dnů.

 

Proč trvá doručení až 14 pracovních dnů?

Delší dodací lhůta v našem e-shopu je zapříčiněna tím, že naše obrazy jsou vyráběny na zakázku po přijetí objednávky. V nabídce máme více než 150 000 obrazů a není možné mít všechny skladem. Výhoda výroby obrazů na zakázku je taková, že obrazy nejsou zaprášené nebo jinak poškozené skladováním. Díky tomu jsou barvy na obraze pestré a syté.

 

Jak dlouhá je záruční doba výrobků, které nabízíte ve vašem e-shopu?

Záruční doba našich výrobků je podle § 620 Občanského zákoníku stanovena na 24 měsíců.

 

Jak mám postupovat, když chci obraz reklamovat?

V tomto případě je třeba, abyste přešli do sekce "Reklamace zboží" a postupovali podle pokynů. V případě nejasností nebo jiných dotazů nás můžete kontaktovat e-mailem na info@perfektniobrazy.cz nebo telefonicky na číslech 00421 908 238 059 / 00421 949 581 135 a my vás obeznámíme s dalším postupem reklamace.

 

Když mi obraz nesedne rozměrem, barvou nebo se mi nelíbí, mohu ho vrátit?

Samozřejmě, kupující ve smyslu § 7 a násl. zákona č. 102/2014 Z.z. o ochraně spotřebitele při prodeji zboží nebo poskytování služeb na základě smlouvy uzavřené na dálku nebo smlouvy uzavřené mimo obchodní prostory o a změně a doplnění některých zákonů, může vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od obdržení. Obrazy musí být zaslány zpět tak, aby se během přepravy neznehodnotili, t.j. zabalené v obalu, ve kterém vám byli doručeny spolu s kopií faktury. Obrazy nesmí být poškozeny, nemůžou mít žádné odřeniny, otisky prstů a ani navrtané háčky na zavěšení. Peníze Vám vrátíme do 14 dnů ode dne, kdy nám bude zboží doručeno zpět na naši adresu. Celý postup najdete v sekci "Vrácení zboží".