S cílem usnadnit uživatelům používání našich webových stránek využíváme cookies. Používáním našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.
Máte dotaz?  00421 908 238 059 (Po-Pá 8:30-16:30)
cz sk huVrácení zboží

 

Zboží můžete vrátit do 14 dnů ode dne převzetí zboží

Kupující je ve smyslu § 7 a násl. zákona č. 102/2014 Z.z. o ochraně spotřebitele při prodeji zboží nebo poskytování služeb na základě smlouvy uzavřené na dálku nebo smlouvy uzavřené mimo obchodní prostory o a změně a doplnění některých zákonů oprávněn bez udání důvodu odstoupit od smlouvy do 14 pracovních dnů ode dne převzetí zboží.

Odstoupení od smlouvy musí být provedeno písemnou formou, musí obsahovat všechny údaje sloužící k identifikaci zboží kupujícího a prodávajícího. Musí být ve výše uvedené lhůtě doručeno spolu se zbožím na korespondenční adresu prodávajícího.

 

Podmínky pro vrácení zboží:

Zboží nesmí být poškozeno, nemůže mít žádné odřeniny, otisky prstů a nemůže být zmačkané. Při obrazech nesmějí být navrtané háčky na zavěšení. Musí být v původním obalu a spolu se zbožím musí kupující odevzdat všechny dokumenty týkající se předmětného zboží (záruční list, doklad o nabytí apod.), které obdržel při jeho koupi, i s formulářem pro vrácení zboží.

Kupující souhlasí a bere na vědomí, že písemnou formou se v tomto případě rozumí formulář na vrácení zboží (odstoupení od kupní smlouvy) podepsaný kupujícím.

 

POZOR:

Zboží musí být důkladně zabaleno tak, aby se při přepravě nepoškodilo! Poškozené zboží nepřijímáme a vracíme zpátky!

Přečtěte si jak správně zabalit obraz >>> ZDE.

 

Zboží není nutné zasílat na naši adresu, po dohodě ho od vás vyzvedne náš kurýr.

Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu na info@perfektniobrazy.cz nebo telefonicky na 00421 908 238 059 a my se postaráme o vyzvednutí zboží.

 

Doporučujeme: Pro rychlejší vrácení peněz za vaši vrácenou objednávku doporučujeme společně se zbožím zaslat také doklad potvrzující koupi zboží (faktura) a vyplněný formulář na vrácení zboží.

Stažení formuláře na vrácení zboží e-shopu Perfektní ObrazyStáhnout
formulář
pro vrácení
zboží

 

Vytvořené systémem www.webareal.cz

N2ZlOTc0N